KURUMSAL

HAKKIMIZDA


  Başta Türkiye ve Dünya ülkelerinin en temel taşlarından birisi olan lojistik her geçen süre zarfında gelişmekte ve ülkeleri de kalkındırmaktadır.

 

  Uluslararası Ticarette üreten toplumların gelişmesine katkı sağladığımız bu günlerde firmaların ürettikleri ürün ve envanterlerin müşterilere ulaştırmasını sağlamaktayız.

25 yılı aşan sektörel tecrübemizin yanı sıra , yeniliklere doğru bilgiye kendimizi geliştirmeye ve öğrenemeye açık dinamik bir yapımızla her geçen süre zarfında daha fazla yol katederek çözümler üreterek değerli müşterilerimizin ve sektörümüze değer ve kolaylık katmaya çalışıyoruz. Dünden öğrendiğimiz tecrübemizle bugünümüzü aydınlatıp geleceğe ışık tutmayı hedefliyoruz.

 

  AEK TRANSPORT  ithalat ve ihracat sevkiyatlarınızı talimatlarınız doğrultusunda istediğiniz yerden alınıp, istediğiniz adrese güvenli bir şekilde, eksizsiz ve zamanında teslim’ sorumluluklarının bilincinde hareket etmektedir.

Karayolu, Denizyolu, Havayolu, Demiryolu ve İntermodal taşımacılık, depo yönetimi, dış ticaret çözümlerini etkili bir hizmet anlayışıyla sunan AEK TRANSPORT, güçlü altyapısı ve sağlam iletişim ağı ile hareket etmektedir.

 

  Bununla birlikte başta Avrupa olmak üzere pek çok bölgede de yapılanmasını sürdürmeye devam etmektedir.

Kaliteli servisi minimum ücret ve optimum hizmetle kombine ederek müşterilerine sunan AEK TRANSPORT, bu başarıya hiçbir
yabancı sermaye katılımı olmadan bütünüyle kendi öz sermayesi ile ulaşmayı hedeflemiştir  


  VİZYON

 

  Tüm müşterilerine kurumsal bir yaklaşımla entegre
lojistik hizmetler sunan, küresel bir şirket ve tercih edilen iş ortağı olmak.
                                                                                                                                                   

  MİSYON 

 

  Müşterilerine hızlı olmanın yanında güvenli; ekonomik olmanın yanında ise yenilikçi anlayış ile hizmet vermek ve onların ana faaliyetlerine odaklanmalarını sağlamak.

DGL-Freight-Forwarders-e1668688992313 (1)